Koprivnička atletičarka Tena Šaško postavila svoj osobni rekord u utrci na 200 metara

Atletičarke Koprivnice proteklog su vikenda nastupile na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za juniorke i juniore.

Prvog dana natjecanja atletičarke su nastupile u utrci na 100 metara i štafeti 4 puta 100 metara u sastavu Josipe Mikulec, Tene Šaško, Tee Šaško i Anje Slavinić te utrku završile na šestom mjestu.

Drugi dan natjecanja Tea Šaško osvojila je 14. mjesto u skoku u dalj skokom od 4,78 metara. Josipa Mikulec bacala je koplje i hicem od 25,70 metara osvojila 10. mjesto. Ostale djevojke nastupile su u utrci na 200 metara u kojoj je Tena Šaško postavila svoj osobni rekord od 28,20 sekundi.