Subota, 27. travnja 2024.

Koprivnički atletičari na veteranskom Prvenstvu Hrvatske osvojili 10 zlatnih medalja

U utrci 4x200 metara za žene štafeta u sastavu Martina Martinković, Petra Požgaj, Vesna Štefanić i Lucija Knorr je osvojila prvo mjesto

Zaista je sjajan vikend iza članova Atletskog kluba Koprivnica.

U subotu je u Zagrebu održano 15. otvoreno dvoransko veteransko atletsko Prvenstvo Hrvatske na kojemu su nastupili i koprivnički atletičari te se kući vratili s deset zlatnih medalja.

Lucija Knorr je u utrci na 60 metara za žene osvojila prvo mjesto u kategoriji W35. U kategoriji W40 Vesna Štefanić je osvojila prvo mjesto, a Petra Požgaj treće.

Đorđe Obranović je u utrci na 60 metara za muškarce osvojio četvrto mjesto u kategoriji M40, dok je u utrci na 60 metara prepone za muškarce u istoj kategoriji osvojio prvo mjesto.

U utrci na 200 metara za žene Vesna Štefanić je u kategoriji W40 osvojila drugo mjesto.

Koprivnički atletičari

Josip Jagarinec je u utrci na 1500 metara za muškarce osvojio prvo mjesto u kategoriji M50. Također, Josip je prvo mjesto osvojio i u utrci na 3000 metara u kategoriji M50.

U skoku u dalj za žene Lucija Knorr je osvojila prvo mjesto u kategoriji W35. Također, zlatom se okitila i u bacanju kugle 4 kilograma za žene.

Lucija Knorr i Đurđe Obranović

U skoku u dalj za žene u kategoriji W40 Vesna Štefanić je osvojila prvo mjesto, a Petra Požgaj drugo mjesto.

U utrci 4×200 metara za žene štafeta u sastavu Martina Martinković, Petra Požgaj, Vesna Štefanić i Lucija Knorr je osvojila prvo mjesto. Također, u utrci 4×200 metara prvo mjesto osvojila je i mješovita štafeta u sastavu Boris Lacković, Petra Požgaj, Josip Jagarinec i Lucija Knorr je osvojila prvo mjesto.