Nedjelja, 28. travnja 2024.

Koprivnički atletičari postigli sjajne rezultate na utrci Centrum Mundi u Ludbregu

Trčale su se dvije utrke, i to na 10 kilometara koja se ujedno bodovala i za Kup sjeverozapadne Hrvatske te utrka od 4 kilometra za rekreativce

U nedjelju je u Ludbregu održana tradicionalna gradska cestovna utrka Centrum Mundi na kojoj su nastupili i članovi Atletskog kluba Koprivnica.

Okupilo se oko 300 trkača, a trčale su se dvije utrke, i to na 10 kilometara koja se ujedno bodovala i za Kup sjeverozapadne Hrvatske te utrka od 4 kilometra za rekreativce.

U utrci na 4 kilometara Albert Rušak je osvojio odlično osmo mjesto u sveukupnom poretku te drugo mjesto u kategoriji MS.

Također, u utrci na 4 kilometara u kategoriji ŽS Tija Požgaj je osvojila peto mjesto, Iva Mikulec šesto, a Tara Rušak osmo mjesto.

Koprivnički atletičari

Nastupili su još i Zara Štefanić, Laura Šurić, Karla Obranović, Vanesa Šurić, Vesna Štefanić, Irina Vitanović, Lana Grudić, Dorotea Rupić, Tihomir Bebek te Benyamin Vuk.

U utrci na 10 kilometara u kategoriji Ž40 nastupila je Estera Rac i osvojila 10. mjesto.