Koprivnički atletičari uspješni na utrkama u Križevcima

U subotu su u Križevcima održane utrke 13. Županijski polumaraton “Kalnik – Križevci ’22 – KTC” i 3. Križevačka osmina.

U utrci Križevačka osmina s dužinom staze od 5,28 km član Atletskog kluba Koprivnica Oliver Orešić stigao je u cilj s vremenom 18:14 min i osvojio drugo mjesto.

Na polumaratonu je od članova AK Koprivnice najbrži bio Danijel Katalenić koji je u cilj stigao šesti s vremenom 1:21:24, a u kategoriji M45 je osvojio prvo mjesto.

Ino Šepec je s vremenom 1:26:26 u kategoriji MS osvojio šesto mjesto. Josip Jagarinec je u kategoriji M50 bio četvrti s vremenom 1:35:10.

Kod žena je Marija Vladušić osvojila drugo mjesto u kategoriji Ž50 s vremenom 2:02:38, dok je Nataša Sušanj bila šesta u kategoriji Ž45 s vremenom 2:15:04.