Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Križevački turniri: Prigorje iz Žerjavinca nadvisilo Močile, Big Bang bolji od Pizza Factoryja

Žerjavinčani su iskoristili prvih par minuta neopreznosti Močilana. Već u 2. minuti Zlatar je iz daljine pogodio za Prigorje, dok je Bukal povisio prednost u 7. minuti

Trinaestog dana turnira u malom nogometu u Križevcima saznali smo i četvrtfinaliste.

PIZZA FACTORY – BIG BANG RPM 0:3

Susret zagrebačkih momčadi na kraju je odlučen u posljednje tri minute utakmice. Janjiš u 27. minuti pogađa za vodstvo Big Banga, a Pizza Factory tada kreće na sve ili ništa te prazna vrata pogađaju Dodić i Mikulić.

NIL TRGOVINA DIJELOVIMA – GOSPODARI SVJETLA 1:0

Vrlo lijepa i korektna utakmica odigrana je između bjelovarske i samoborske momčadi. Na kraju je presudio jedan zgoditak i to u 22. minuti susreta kada je Mario Nikolić i odveo Bjelovarčane u četvrtfinale.

123 DESIGN & CB BULL 23 – POLE TRADE 5:0

Iako rezultat sugerira drugačije, igrala se vrlo otvorena utakmica, ali na kraju je ipak momčad Marka Slavečkog bila efikasnija. Strijelci uvjerljive pobjede za četvrtfinale bili su: Lazanin, Gorše, Grgić, Hodak i Aralica.

Publika
Publika na križevačkom turniru // Foto: Prigorski.hr

Saznali smo prve polufinaliste četvrtog izdanja turnira županijskih klubova u malom nogometu, a koji se, sada već tradicionalno, održava pod pokroviteljstvom Robin trgovina uz potporu Grada Križevaca.

MOČILE – PRIGORJE Ž 1:5

Žerjavinčani su iskoristili prvih par minuta neopreznosti Močilana. Već u 2. minuti Zlatar je iz daljine pogodio za Prigorje, dok je Bukal povisio prednost u 7. minuti. U 9. minuti susreta semafor je pokazivao 0:3, a strijelac je bio Granđa. Imala je momčad Močila i kazneni udarac pri tom rezultatu, ali Hranjec je bio na mjestu.

U 24. minuti Batarelo pogađa za 1:3 i daje nade Močilama za povratak, ali prazna vrata koristi Barbarić u 27. i 30. minuti i odvodi Prigorje u polufinale.

PRIGORJE SPO – STRMEC 2:4

Za razliku od svojih imenjaka Orehovčani nisu uspjeli izboriti novo polufinale. Strmec je na kraju slavio s 2:4. U 9. minuti susreta Bedeničane u prednost dovodi Bedeković, a isti povisuje prednost u 21. minuti. Plenar odvodi Strmec na 0:3 u 25. minuti.

Orehovčani stavljaju u brzinu više i pogocima Potočkog i Slavija dolaze na 2:3. Na kraju su mogli Orehovčani izjednačiti, ali udarac Črneca je zaustavila vratnica.