Utorak, 23. travnja 2024.

Kuglačice Podravke vratile su se prvenstvenim izazovima u Prvoj ligi

Podravka i dalje ima šest bodova za osmo mjesto na ljestvici, a sljedeće kolo će pokušati uzeti bodove Osječankama na njihovom terenu

Nakon pauze od dva i pol mjeseca kuglačice u Prvoj ligi nastavile su natjecanje. U prvoj utakmici nastavka u Koprivnici je gostovala drugoplasirana Istra iz Poreča. Domaća trenerica Picer nije mogla računati na Šimunić i Orehovec pa su njihova mjesta zamijenile Lukčin i Petrić.

U prvom bloku Lukčin (534) gubi od V. Pavlaković (546), Petrić (523) gubi od Liović (555), a Zver (538) popušta u zadnjem setu i na kraju gubi od Oplanić (553). U drugom bloku igračice Podravke pokazuju bolji otpor, no na kraju uzimaju samo dva poena. Matiša (554), unatoč dobrom rezultatu, gubi poen od najbolje gostujuće igračice Nanić (569). Bolić (547) zadnji set osvaja za jedan čunj i pobjeđuje N. Pavlaković (546), a kapetanica Kolarić (570) odličnom igrom pobjeđuje treću igračicu lige Ravnić (548).

Ukupno 6:2 za gošće i 51 čunj razlike. Podravka i dalje ima šest bodova za osmo mjesto na ljestvici, a sljedeće kolo će pokušati uzeti bodove Osječankama na njihovom terenu koje su na 10. mjestu s pet bodova.