Subota, 20. travnja 2024.

Legrad na krilima Pavelija i Ledinskog uzeo tri boda u Suhopolju, Kloštrani razbili Drnje u gostima

Pitomača je sa 6:1 razbila Zdenku kod kuće, dok je drnjanski Tomislav poražen kod kuće od gostiju iz Kloštra Podravskog

U predzadnjem kolu Četvrte HNL moglo se vidjeti puno golova. Ferdinandovac je na gostovanju u Daruvaru pobijedio s 1:3, zabijali su Zvonar, Kušenić i Karan. U isto vrijeme osluškivali su rezultat u Grubišnom Polju gdje je Bilogora ugostila Slatinu.

No, Bilogora je u prvih dvadesetak minuta zabila dva penala i sve riješila u svoju korist. Legradski Graničar gostovao je u Suhopolju gdje je pobijedio s 0:2, a strijelci su bili Paveli i Ledinski.

Pitomača je sa 6:1 razbila Zdenku kod kuće, dok je drnjanski Tomislav poražen kod kuće od gostiju iz Kloštra Podravskog. Nakon 90 minuta bilo je 1:4, a istaknuo se najbolji strijelac lige Marko Nikolić zabivši hat-trick.

Idućeg vikenda igra se posljednje kolo Četvrte HNL.