LUDBREŠKA LIGA Poljoprivrednik preokretom svladao Bukovčan 27 i osvojio naslov prvaka

U nedjelju su odigrane preostale utakmice 18. kola ludbreške skupine Treće županijske nogometne lige Varaždin.

Naslov prvaka osvojio je ŠNK Poljoprivrednik koji je na domaćem terenu u Kapeli Podravskoj svladao ekipu Bukovčana 27 rezultatom 2:1.

Emanuel Matotek doveo je Bukovčan 27 u vodstvo u 17. minuti, ali je domaćin preokretom stigao do velikog slavlja.

U 60. minuti izjednačio je Karlo Štimac, a pobjedu je Poljoprivredniku osigurao Tomislav Križanić pogotkom u 64. minuti.

Drugo mjesto pripalo je Bukovčanu iz Velikog Bukovca koji je za oproštaj od sezone do vrha napunio mrežu Podgore, konačni rezultat bio je 16:1.

Hat-trick su za Bukovčan postigli Neno Vađon i Matija Silađi, po dva gola zabili su Igor Meštrović, Ivan Štefanec i Tin Mlinarić, a po jednom su se u strijelce upisali Franjo Požgaj, Josip Makar i Tomislav Gača.