Malonogometni turnir klubova u Pitomači stigao do četvrtfinala

Četvrtfinalne utakmice igraju se sljedećeg vikenda, a raspored će biti objavljen naknadno

Malonogometni turnir klubova u Sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Preradovića u Pitomači stigao je do četvrtfinala.

U nedjelju su drugoplasirane i trećeplasirane momčadi u skupinama razigravale za ulazak među osam najboljih.

”Dinamo iz Kapela Dvora lako se obračunao s kadetima Pitomače. Kapelčani su bili dominantni na terenu i na kraju došli do uvjerljive pobjede rezultatom 6:2.

Turnašica je povela u utakmici sa Svetim Đurađem 2:0. Početkom drugog dijela igrači Turnašice nisu realizirali tri odlične prilike. U nepune tri minute stigla je ‘kazna’. S tri efektna pogotka Sveti Đurađ dolazi do prednosti 3:2, koju je uspio očuvati do kraja utakmice. Minutu prije kraja igrač Turnašice Saša Štefanić imao je priliku za izjednačenje iz kaznenog udarca s 10 metara, ali nije bio precizan.

Mladi igrači No Limit TVIN-a dominirali su u susretu s Bušetinom 1947. Na samom početku postigli su četiri zgoditka. Do odlaska na odmor dodali su još jedan, da bi pred kraj utakmice postigli još tri, za ukupnu pobjedu 8:0.

Aršanj iz Sedlarice drugu utakmicu uzastopce, unatoč domicaniji i nizu prilika, nije uspio doći do zgoditka. Utakmica s Moslavinom iz Velike Trnovitice završila je 0:0. U raspucavanju sa šest metara Aršanj je bio uspješniji rezultatom 4:3”, izvijestio je Informativni centar Virovitica.

Turnir se nastavlja sljedećeg vikenda četvrtfinalnim susretima, a raspored će biti objavljen naknadno.