Subota, 27. travnja 2024.

Marta Gregurina osvojila bonus turnir u sklopu 29. Lino kupa

''Čestitke svim natjecateljima, a posebno domaćim igračima i igračicama, kojih je na ovom turniru nastupilo čak 15'', poručuju iz Teniskog kluba Koprivnica

U Koprivnici je odigrano 29. izdanje Lino kupa, koji je ove godine ugostio više od 70 igrača i igračica iz cijele Hrvatske.

Patrick Voljavec (Ponikve) i Marie Komljenović (iTeam) pobjednici su ovogodišnjeg izdanja Lino kupa do 14 godina, turnira 2. ranga iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza koji se igrao u organizaciji TK Koprivnica.

Voljavec je u finalu pobijedio Ivana Bračka (Varaždin 1181) – 6:3, 6:1, dok je Komljenović svladala Ilariju Morožin (Pećine) – 7:5, 6:3.

Lino kup

Najbolji u konkurenciji muških parova su Vito Potočnjak i Patrick Voljavec (Zagi, Ponikve) nakon završnog uspjeha nad kombinacijom Ivan Bračko/David Mikić (Varaždin 1181, Varteks) – 4:0, 0:4, 10.5, dok su kod djevojaka u paru slavile Vita Mišković i Ilaria Morožin (Zagi, Pećine) nakon uspjeha protiv Nie Lene Aračić i Ive Jerković – 1:4, 4:3(2), 10:8.

Najbolji na bonus turniru kod dečki bio je Roko Barušić (Franjo Punčec) koji je u finalu bio bolji od Nike Trkeša (Chromos-Savica) – 0:4, 4:1, 10:3. Ženski bonus turnir pripao je Marti Gregurini (Koprivnica) koja je u finalu bila jača od Zite Husnjak (Koprivnica) – 4:2, 4:0.

”Čestitke svim natjecateljima, a posebno domaćim igračima i igračicama, kojih je na ovom turniru nastupilo čak 15”, poručuju iz Teniskog kluba Koprivnica.