Subota, 20. travnja 2024.

Međimurje s novim trenerom uvjerljivo poraženo kod lidera Hrvatskog Dragovoljca

Novi trener Međimurja Davor Mladina startao je visokim 5:0 porazom na gostovanju u Zagrebu protiv Hrvatskog Dragovoljca.

U prvom poluvremenu Čakovčani su se dobro nosili s liderom i umjesto da povedu u 29. minuti dobivaju prvi gol. Marcijuš i Igrec imali su prilike u nekoliko navrata, međutim bili su neprecizni što koristi domaćin i u 37. minuti postiže drugi gol.

Početkom nastavka, u 56. minuti utakmica je bila zaključena, sudac Ješić dosudio je kazneni udarac, a s bijele točke domaćini zabijaju za 3:0. Svoju premoć okrunili su u 69. i 87. minuti za sigurnu pobjedu 5:0 i ostanak na vrhu Druge HNL, pišu Međimurske novine.

Ne igraju dobro nogometaši Međimurja u drugom dijelu prvenstva u Drugoj HNL. Kako utakmice prolaze, momčad iz Čakovca tone sve dublje na ljestvici.

Loš niz započeo je 6:1 porazom kod Rudeša, Međimurje je potom kod kuće odigralo 2:2 sa Sesvetama, uslijedio je domaći poraz od vinkovačke Cibalije rezultatom 2:1 i remi bez pogodaka u gostima kod Dubrave u Zagrebu.

Prošlog petka Međimurje je ponovno kiksalo. Orijent je odnio u Rijeku sva tri boda iz Čakovca pobjedom od 3:1. Sada je zabilježen i uvjeljiv poraz kod Hrvatskog Dragovoljca.

Ovim porazom Međimurje je i dalje na 14. mjestu s 24 boda, a u sljedećem kolu idućeg petka domaćin je drugoj ekipi Osijeka.