Meho i njegovi juniori rasturaju, sada su kreirali i nevjerojatan preokret

Samo karakterne ekipe mogu okrenuti rezultatski minus od dva gola. Presretan sam i ponosan na cijelu momčad! Idemo dalje nastaviti u ovako jakom ritmu, rekao je trener juniora Slavena Belupa Želimir Mešnjak Meho

Juniori Slavena Belupa upisali su i četvrtu pobjedu u nizu i petu u posljednjih šest kola.

Preokretom su u 22. kolu Prve HNL svladali Sesvete rezultatom 2:3. Domaćinu nije bilo dovoljno vodstvo od 2:0 na poluvremenu jer je momčad trenera Želimira Mešnjaka golovima Šabijana, Marijanovića i Tomića u nastavku susreta došla do pobjede i nova tri boda.

Slavenovi juniori su sada šesti s 28 osvojenih bodova, a u idućem će kolu snage odmjeriti s Dinamom u Koprivnici.

– Samo karakterne ekipe mogu okrenuti rezultatski minus od dva gola. Presretan sam i ponosan na cijelu momčad! Idemo dalje nastaviti u ovako jakom ritmu – rekao je trener juniora Želimir Mešnjak Meho.