Članica Teniskoga kluba Đurđevac Mia Robotić ostvarila je još jedan lijep uspjeh.
Na HTS-ovom turniru za juniorke do 18 godina održanom u organizaciji Teniskoga kluba Samobor osvojila je dvostruku krunu.
Dominantnim nastupima osvojila je turnir u pojedinačnoj konkurenciji i konkurenciji parova, i to bez izgubljenog seta.
Nakon duljeg izbivanja s natjecanja, Mia je još jednom potvrdila svoju kvalitetu, fizičku spremnost i natjecateljski karakter.
“Čestitamo Miji na ovom sjajnom uspjehu i želimo joj puno sreće i uspjeha na predstojećim natjecanjima”, poručuju iz Grada Đurđevca.

Oglas












