Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Mihael Mladen ponovno odlučio derbi, velika pobjeda Križevčana u Slavonskom Brodu

Nakon što su prošlog vikenda na domaćem terenu u velikom derbiju minimalno pobijedili Opatiju, ove su subote u lijepom ambijentu na slavonskobrodskom stadionu slavili i protiv domaće Marsonije, i to preokretom

Fenomenalni križevački nogometaši ne prestaju oduševljavati ove sezone u Drugoj nogometnoj ligi.

Nakon što su prošlog vikenda na domaćem terenu u velikom derbiju minimalno pobijedili Opatiju, ove su subote u lijepom ambijentu na slavonskobrodskom stadionu slavili i protiv bivšeg prvoligaša, domaće Marsonije, u 21. kolu, i to preokretom.

Poveo je domaćin u 25. minuti preko Darija Pudića, samo sedam minuta nakon što je Marsonia ostala bez isključenog vratara Marka Domovića zbog prekršaja na Niki Mihalincu.

Izjednačio je Mihael Mladen u 48. minuti na asistenciju Bohdana Myshenka, a u 69. minuti vidjeli smo prvijenac Brazilca Allysona za 2:1 gostiju na novu asistenciju Myshenka.

Allyson i Myshenko, istaknimo, u igru su ušli u 46. minuti. Trener Mario Vodanović s pomoćnikom Vedranom Vedrišem dobro je pogodio s izmjenama.

Mihael Mladen u 88. minuti postavio je konačni rezultat za novo slavlje Križevčana i ostanak na vrhu Druge nogometne lige.

Zanimljivo, Mihael nam već tri kola zaredom najavljuje utakmice i u sve tri su pobijedili Križevčani, a on je zabio gol(ove). Očito ne treba prekidati tradiciju.

U idućem kolu nogometaši Radnika u Križevcima dočekuju Hrvatski dragovoljac, još jednog bivšeg prvoligaša. Utakmica se igra u subotu, 6. travnja, s početkom u 16.30 sati.