Četvrtak, 18. travnja 2024.

Mlađe kadetkinje Podravke četvrte na državnoj završnici, Katja Gregurić najbolje lijevo krilo

Za razliku od kadetkinja koje su bile druge u Hrvatskoj, mlađe kadetkinje Podravke nisu uspjele ostvariti plasman među prve tri ekipe.

Na završnom turniru Prvenstva Hrvatske u Poreču mlade su koprivničke rukometašice pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević i njene pomoćnice Marije Mišković osvojile četvrto mjesto, za koje ih je Hrvatski rukometni savez također nagradio medaljama.

Podravka je u polufinalu izgubila od kasnijeg pobjednika Lokomotive 26:14, a u utakmici za treće mjesto bolja je bila Dalmatinka iz Ploča (27:20).

Za najbolje lijevo krilo prvenstva izabrana je Podravkina igračica Katja Gregurić.

Katja Gregurić
Katja Gregurić (desno) najbolje lijevo krilo turnira // Foto: HRS/ Jozo Čabraja / kolektiff