Mlade koprivničke atletičarke nastupile na ekipnom prvenstvu Hrvatske, Josipa Mikulec najzapaženija

Najzapaženiji rezultat je postigla kadetkinja Josipa Mikulec osvojivši 8. mjesto u bacanju koplja 600 g hicem od 29,93 m koji je ujedno i njen novi osobni rekord.

Atletičarke AK Koprivnica u subotu i nedjelju, 29. i 30. svibnja 2021. godine nastupile su na natjecanju Kup i Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke.

Za AK Koprivnica su nastupile Josipa Mikulec u disciplinama 100 m, bacanje koplja i skok u dalj, Tara Rušak na 1500 m i 3000 m, Jana Salajec u skoku u dalj, Anja Slavinić 100 m i 200 m, Tea Šaško 100 m prepone i skok u dalj i Tena Šaško 100 m prepone i 200 m. Najzapaženiji rezultat je postigla kadetkinja Josipa Mikulec osvojivši 8. mjesto u bacanju koplja 600 g hicem od 29,93 m koji je ujedno i njen novi osobni rekord.

Tea Šaško je osvojila 11. mjesto na 100 m prepone i 13. mjesto u skoku u dalj. Ostale atletičarke su popravile svoje osobne rekorde u disciplinama u kojima su nastupile.