Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Mlade rukometašice Podravke gostovale u Prelogu

Made nade Rukometnog kluba Podravka odigrale su u subotu prijateljski susret u Prelogu.

Igrala su se tri poluvremena pa je u regularnom dijelu pobjeda pripala mladim Koprivničankama, 14:21, a u trećem poluvremenu su zaigrale i one djevojčice koje nisu imale priliku u regularnom dijelu kako bi stjecale potrebno iskustvo.

U sveukupno zbrojena tri poluvremena ipak su za dva pogotka bile bolje igračice RK Preloga, rezultat je bio 28:26.

Trenerica Đurđica Zečević bila je zadovoljna prikazanom igrom.

– Zadovoljna sam onim što su cure pokazale i vidi se da napreduju iz dana u dan. Sve bolja igra u obrani, ali i u napadu i nastavit ćemo s brušenjem rukometnih vještina i dalje – izjavila je Đurđica Zečević za službenu stranicu kluba.