Mlade teniske nade Mia Robotić i Lucian Lacković iz Đurđevac nastavljaju nizati odlične rezultate

Mia je krenula od pretkola da bi u prvom kolu pobijedila prvu nositeljicu i prošlogodišnju prvakinju Hrvatske do 10 godina

Mia Robotić i Lucian Lacković iz Teniskog kluba Đurđevac na turniru u organizaciji Teniskog kluba Top Spin iz Zagreba, došli su se do polufinala i zauzeli treća mjesta u svojim kategorijama među više od 70 natjecatelja.

Mia je krenula od pretkola da bi u prvom kolu pobijedila prvu nositeljicu i prošlogodišnju prvakinju Hrvatske do 10 godina. Uvjerljiva je bila u osmini i četvrtfinalu, no zapela je u polufinalu.

Lucian je uvjerljivo krčio put do polufinala gdje ga je nadigrao prvi nositelj turnira.

Također, Lucian je i u konkurenciji parova ostvario dobar rezultat zaigravši u polufinalu.