Nedjelja, 2. listopada 2022.

Mladi članovi Šoderice opet među najboljima u Hrvatskoj

Na Gradskim bazenima u Puli održano je 22. otvoreno kadetsko i mlađekadetsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju perajama

Preporučujemo

Na Gradskim bazenima u Puli održano je 22. otvoreno kadetsko i mlađekadetsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju perajama.

Mladi članovi Ronilačkog kluba Šoderica iz Koprivnice uspješno su nastavili stopama starijih kolega i ponovo dokazali da su jedan od najtrofejnijih klubova u Koprivničko-križevačkoj županiji, a i šire.

I dalje su u ovom sportu po rezultatima u samom vrhu države.

Na natjecanju su sudjelovali: Bartol Patrčević Lončar, Roko Mikinac, Matej Lukačin, Petar Treščec, Luka Nikola Radolić, Ana Flajs, Dora Bradić, Ljupka Patrčević Lončarić, Nina Sabol, Tin Treščec, Petar Koluder, Aleks Švaco Dijanošić, Sven Blažek, Josip Petak, Isabella Victorija Švegović, Rea Vuk, Paula Široki, Melani Šajković, Bruna Trboglav Breko i Ana Pavlović.

REZULTATI DRŽAVNOG PRVENSTVA:

POČETNICI:
Matej Lukačin – 100 m PP – 3. mjesto, 200 m PP – 2. mjesto, 50 m PP – 3. mjesto

MLAĐI KADETI:
Petar Treščec -100 m PP – 3. mjesto, 800 m PP – 2 . mjesto
Luka Nikola Radolić – 50 m BF – 3. mjesto

KADETI:
Tin Treščec – 25 m AP – 2. mjesto , 400 m PP – 1. mjesto , 100 m PP- 2. mjesto, 200 m BF – 1. mjesto, 800 m PP – 1. mjesto
Petar Koluder – 50 m BF – 2. mjesto, 400 m BF – 3. mjesto, 100 m BF – 2. mjesto, 50 m PP – 3. mjesto

KADETKINJE:
Isabella Victorija Švegović – treća mjesta u disciplinama: 25 m AP, 50 m BF,100 m PP, 100 m BF i 50 m PP
Rea Vuk – 200 m PP – 3. mjesto

ŠTAFETA:
4X100m PP – KADETKINJE – 3. mjesto – Bruna Trboglav Breko, Rea Vuk, Paula Široki, Isabella Victorija Švegović

MLAĐE KADETKINJE – 3. mjesto – Ana Flajs, Dora Bradić, Nina Sabol, Ljupka Patrčević Lončarić.

KADETI – 2. mjesto – Tin Treščec, Petar Koluder, Josip Petak, Sven Blažek

MLAĐI KADETI – 2. mjesto – Luka Nikola Radolić, Matej Lukačin, Bartol Patrčević Lončarić, Petar Treščec

ŠTAFETA 4x50m PP MIX KADETI – 2. mjesto – Paula Široki, Isabella Victorija Švegović, Tin Treščec, Petar Koluder

MLAĐI KADETI – 1. mjesto – Dora Bradić, Ljupka Patrčević Lončarić, Petar Treščec, Luka Nikola Radolić
– 2. mjesto – Ana Flajs, Nina Sabol, Bartol Patrčević Lončarić, Roko Mikinac

ŠTAFETA 4x 100m BF MIX KADETI – 3. mjesto – Rea Vuk, Isabella Victorija Švegović, Tin Treščec, Petar Koluder

MLAĐI KADETI – 2. mjesto – Dora Bradić, Ljupka Patrčević Lončarić, Petar Treščec, Luka Nikola Radolić
3. mjesto – Ana Flajs, Nina Sabol, Bartol Patrčević Lončarić, Roko Mikinac

Ekipni plasman: ženska ekipa 3. mjesto
Ekipni plasman: muška ekipa 2. mjesto
Klupski plasman: 2. mjesto

”Ovi rezultati dokazuju koliko je rad s djecom koristan za njih same, za njihov psihofizički razvoj, usvajanje zdravih navika, a možda i kasnijeg opredjeljenja u životu.
Naravno, pohvala i njihovim roditeljima koji ih podržavaju i potiču da se bave ovim zdravim sportom”, ističu u RK Šoderica.

- Advertisement -

Najnovije objave