Mladi nogometaši Starigrada treći na Bumbar Kupu u Varaždinu

City Connect Croatia Arena Varaždin Bumbar Kup 2022. naziv je malonogometnog turnira za djecu koji se ovog vikenda održava u Varaždinu.

Na Bumbar Kupu je nastupila i U-9 momčad Nogometnog kluba Starigrad, te je u konkurenciji 22 ekipe iz Hrvatske i Slovenije osvojila treće mjesto.

Mladi nogometaši Starigrada pod vodstvom trenera Stanka Kokše u utakmici za treće mjesto svladali su slovensku ekipu NK Dupleki s 2:0.

Prvo mjesto u U-9 uzrastu osvojila je Nogometna akademija Lumen 1, drugi je bio NK Mladost Komet Prelog.

Jurica Šimić iz Starigrada izabran u dream team momčad turnira. Najbolji igrač je Leon Fičkolec (NA Lumen), a najbolji vratar Petar Tarodi. Najbolji strijelac je Vid Horvat (NK Duplek Maribor).

Mladi nogometaši Starigrada
Mladi nogometaši Starigrada s brončanim medaljama // Foto: Facebook NK Starigrad