Mladost iz Sigeca Ludbreškog za 90. rođendan pobijedila Slaven Belupo

Momčad Ricarda Moniza nije se rezultatski dobro provela jer je Mladost, koja u svojim redovima ima i nekoliko brazilskih nogometaša, slavila rezultatom 3:1

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa danas, u subotu, poraženi su u prijateljskoj utakmici igranoj u Sigecu Ludbreškom povodom 90. rođendana domaće Mladosti, inače člana Prve ŽNL varaždinske, šestog stupnja natjecanja u državi.

Momčad Ricarda Moniza nije se rezultatski dobro provela jer je Mladost, koja u svojim redovima ima i nekoliko brazilskih nogometaša, slavila rezultatom 3:1. Domaći nogometaši na poluvremenu su imali dva gola prednosti. Pogotke su postigli Grgec i Tropšek. U 52. minuti Brlek je zabio za 3:0, dok je počasni pogodak za Farmaceute zabio Bošnjak pet minuta prije kraja susreta. Slaven u prvom dijelu nije iskoristio jedanaesterac.