Subota, 20. travnja 2024.

Mladost iz Sigeca zahvalila na suradnji treneru Vedrišu

Prema našim saznanjima, momčad Mladosti nadalje će kao glavni trener voditi legenda kluba Božidar Pakasin

Nogometaši Mladosti iz Sigeca nakon četiri odigrane utakmice zauzimaju deveto mjesto na tablici Prve ŽNL koprivničko-križevačke s pet osvojenih bodova i gol razlikom 8:7.

U prvom su kolu na gostovanju kod Tomislava u Drnju odigrali 1:1, potom su kod kuće s 4:2 dobili momčad Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna, uslijedio je 2:1 poraz kod Lipe u Hlebinama, a prošlog su vikenda odigrali 2:2 na domaćem terenu protiv Kalinovca.

Iako su Sigećani uoči današnje utakmice u Miklinovcu (16 sati) na samo dva boda od trećeg mjesta, uprava kluba ovog je tjedna na suradnji zahvalila treneru Vedranu Vedrišu.

Doduše, Vedriš se vodio kao predstavnik kluba jer je njegova licenca u Školi nogometa Radnika Križevci, ali on je vodio momčad koju licencom ‘pokriva’ Dražen Golenja, uz Mladena Vidačka.

Mladen Vidačak
Mladen Vidačak // Foto: Luka Krušec / LuMedia

Doznajemo kako su u upravi Mladosti bili nezadovoljni time što su primali golove u samom finišu utakmice pa su im izmakli neki bodovi. U Drnju su gol za 1:1 primili u 90. minuti, u Hlebinama je autogol napravljen za 2:1 poraz u 88. minuti, a protiv Kalinovca su vodstvo od 2:0 prosuli u 79. i 89. minuti utakmice.

Prema našim saznanjima, momčad Mladosti nadalje će voditi legenda kluba Božidar Pakasin.