Močile preuzele vrh Druge ŽNL, u ovom kolu padalo čak šest golova po utakmici

Iza nas je i 16. kolo u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Najbolji posao napravili su nogometaši Močila koji su na domaćem terenu u derbiju svladali Dravu iz Podravskih Sesveta s uvjerljivih 6:1 i tako preuzeli vrh ljestvice.

Goste je u vodstvo doveo u 10. minuti Krunoslav Matočec, a izjednačio je u 18. minuti Dario Kopornić. Isti je igrač u 27. minuti zabio za preokret Močila. Samo četiri minute kasnije novi gol za domaćina zabio je Edi Mađarić. S tim se rezultatom otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu svoj hat-trick za veliku pobjedu zabio je Igor Čani. Golovi su padali u 63., 72. i 78. minuti.

Ovo kolo obilježile su prave golijade pa je tako palo ukupno 42 gola na utakmici ili šest golova po utakmici.