Močile rutinski pobijedile Reku, sad kreće velika proslava naslova prvaka

Remi ili pobjeda Reke bili bi pravo čudo, a to nisu dopustili ni igrači Močila pa su u drugom poluvremenu zabili još pogodaka

U Močilama se spremala žestoka proslava naslova, a pošto je nedjelja, kako bi proslava duže potrajala njihov okršaj s Rekom započeo je u 16 sati. Posljednjeplasirana Reka stigla je u goste novom prvaku i uspjela zabiti gol.

Strijelac je bio Pintarić, a na poluvrijeme se otišlo s vodstvom domaće momčadi 3:1. Dva je zabio Sertić, jednog Kopornić. Remi ili pobjeda Reke bili bi pravo čudo, a to nisu dopustili ni igrači Močila pa su u drugom poluvremenu zabili još pogodaka. Jednog je dodao Markač, a čak tri komada utrpao je Čani. Ni tu golijada nije stala, osmi gol u mreži Reke djelo je Robotića

Konačan rezultat je bio 8:1, a to je značilo samo jedno. Močile sljedeću sezonu igraju u Prvoj ŽNL i danas će to pošteno proslaviti.