Srijeda, 24. travnja 2024.

Nogometaši Slavena Belupa nakon Varaždina poraženi i od Hrvatskog dragovoljca

U obje utakmice koprivnički su nogometaši poraženi minimalnim rezultatom

Nogometaši Slavena Belupa u prijateljskoj su utakmici na gostovanju u Varaždinu u subotu upisali poraz rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli golove iako je domaćin nekoliko puta opasno zaprijetio. Najopasniji bili su pokušaji Obregona i Drožđeka, ali mreža koprivničke momčadi ostala je netaknutom. S druge strane pokušao je Etoundi, no loptu je poslao pokraj vratnice.

Domaćin je poveo u 66. minuti kada je Benko poentirao za 1:0. Do kraja utakmice obje su momčadi imale po jednu šansu za postizanje pogotka. Brkovićev udarac obranio je Nevistić, dok Benko nije bio precizan.

Sastav Slavena Belupa u Varaždinu:

Filipović, Božić, Paracki, Soldo, Bogojević, Glavčić, Bačelić Grgić, Brković, Goda, Etoundi, Boakye. Još su igrali: Prce, Mlinar, Mikulić, Lulić, Maglica, van Bruggen, Bilobrk, Čovo M. Trener: Tomislav Stipić.

Već danas, u nedjelju, kombinirana momčad Farmaceuta sastavljena od igrača koji su na probi i koji protiv Varaždina nisu imali veću minutažu poražena je u trening utakmici od Hrvatskog dragovoljca rezultatom 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Glibo u 39. minuti susreta.

Sastav Slavena Belupa u Koprivnici: Čović, van Bruggen, Bauk, Prce, Maglica, Čovo M., Mlinar, Zirdum, Mikulić, Bilobrk, Marjanović. Još su igrali: Čovo B., Guldix, Srpak, Lulić, Slukić. Trener: Tomislav Stipić.