Srijeda, 8. prosinca 2021.

Ovo su momčadi koje su se plasirale u osminu finala nogometnog Kupa Varaždinske županije

Bilo je iznimno puno zanimljivih rezultata, a ne sumnjamo da će tako biti i u daljnjoj fazi natjecanja. Prema rasporedu, osmina finala Kupa igrat će se 9. rujna

Preporučujemo

Odigrano je prvo i drugo kolo nogometnog Kupa u Varaždinskoj županiji. Bilo je iznimno puno zanimljivih rezultata, a ne sumnjamo da će tako biti i u daljnjoj fazi natjecanja.

Prema rasporedu, osmina finala Kupa igrat će se 9. rujna.

REZULTATI PRVOG KOLA KUPA:

08.08.2020 18:00 Sigetec L. ŠNK Mladost (S) – NK Vinica 5:3
08.08.2020 18:00 Slokovec ŠNK Sloga – ŠNK Radnički 1:7
08.08.2020 18:00 Varaždin NK Sloboda (VŽ) – ŠNK Zadrugar 7:6 11m 2:2
08.08.2020 18:00 Lunjkovec ŠNK Lunjkovec – NK Mladost (VŽ) 1:2
09.08.2020 18:00 Martijanec ŠNK Polet – NK Budućnost 10:11 11m 3:3
08.08.2020 18:00 Otok Virje NK Bratstvo – NK Omladinac 2:1
09.08.2020 18:00 Svibovec NK Podravac – ŠNK Polet (T) 0:7
08.08.2020 18:00 Veliki Bukovec NK Bukovčan – NK Zelengaj 0:7
08.08.2020 18:00 Čičkovina ŠNK Razvitak – NK Ivančica 0:2
08.08.2020 18:00 Globočec L. ŠNK Gora – NK Lepoglava 1:5
09.08.2020 18:00 Nova Ves NK Nova Ves – ŠNK Poljanec 4:0
08.08.2020 18:00 Kapela P. ŠNK Poljoprivrednik – NK Novakovec 4:5 11m 1:1
08.08.2020 18:00 Šemovec ŠNK Mladost (Š) – NK Podravina 0:6
09.08.2020 18:00 Mali Bukovec ŠNK Bukovčan 27 – NK Sloboda (T) 3:4
09.08.2020 18:00 Novi Marof ŠNK Novi Marof – NK Beretinec 5:2
09.08.2020 18:00 Voća Donja NK Vindija – ŠNK Karlovec 1:4
08.08.2020 18:00 Ladanje Donje ŠNK Rudar 47 – NK Dinamo (B) 6:4 11m 2:2
09.08.2020 18:00 Margečan NK Mladost (M) – NK Obreš 1:0
09.08.2020 18:00 Bolfan ŠNK Podgora – ŠNK Mladost (VT) 0:7
09.08.2020 18:00 Kučan Gornji NK Udarnik 32 – NK Vratno 3:0 gosti najavili da neće doći na utakmicu – čl. 56 PONN
09.08.2020 18:00 Klenovnik NK Klenovnik – NK Orač 3:0
09.08.2020 18:00 Sesvete L. NK Podravac Kitro – NK Trnje 5:1
09.08.2020 18:00 Cestica NK Polet (C) – NK Dubravka-Zagorac 7:8 11m 0:0
09.08.2020 18:00 Sveti Đurđ ŠNK Drava-Ajax – NK Plitvica (G) 4:2
09.08.2020 18:00 Vrbanovec ŠNK Dinamo 01 – NK Plitvica (S) 0:2
09.08.2020 18:00 Podevčevo NK Čevo – NK Struga-Rovokop 2:1
09.08.2020 18:00 Sveti Petar ŠNK Mladost (SP) – NK Sračinec 3:0 gosti najavili da neće doći na utakmicu – čl. 56 PONN

REZULTATI DRUGOG KOLA KUPA:

19.08.2020 17:30 Sigetec L. ŠNK Mladost (S) – ŠNK Radnički 0:2
16.08.2020 17:30 Varaždin NK Sloboda (VŽ) – NK Mladost (VŽ) 2:1
15.08.2020 17:30 Varaždin NK Varteks – NK Budućnost 5:1
16.08.2020 17:30 Otok Virje NK Bratstvo – ŠNK Polet (T) 0:8
19.08.2020 17:30 Kučan Donji NK Zelengaj – NK Ivančica 3:1
19.08.2020 17:30 Jalžabet NK Jalžabet – NK Lepoglava 9:1
19.08.2020 17:30 Nova Ves NK Nova Ves – NK Novakovec 0:1
15.08.2020 17:30 Ludbreg NK Podravina – NK Sloboda (T) 1:0
18.08.2020 17:30 Varaždin NK Varaždin – ŠNK Novi Marof 4:0
19.08.2020 17:30 Karlovec L. ŠNK Karlovec – ŠNK Rudar 47 5:3 11m 1:1
19.08.2020 17:30 Margečan NK Mladost (M) – ŠNK Mladost (VT) 8:0
19.08.2020 17:30 Nedeljanec ŠNK Nedeljanec – NK Udarnik 32 3:0
19.08.2020 17:30 Klenovnik NK Klenovnik – NK Podravac Kitro 5:3
18.08.2020 17:30 Turčin NK Dubravka-Zagorac – ŠNK Drava-Ajax 4:3
19.08.2020 17:30 Beletinec NK Bednja – NK Plitvica (S) 1:0
15.08.2020 17:30 Podevčevo NK Čevo – ŠNK Mladost (SP) 8:0

Branitelj naslova u Kupu je momčad prvoligaša Varaždina koja je 5. kolovoza tek nakon jedanaesterca pobijedila nogometaše Ivančice iz Ivanca koji se natječu u 4. HNL Čakovec – Varaždin. U regularnom dijelu utakmice bilo je 1:1, a nakon lutrije s bijele točke 8:7 za Varaždin.

Najnovije objave