Petak, 12. srpnja 2024.

Pan Ljetna liga Koprivnica: Branitelj naslova prvog dana igra sve tri utakmice u skupini, nastupa i ekipa Klikaj.hr

Sva tri susreta odigrat će i BT Servis, a po dva Klikaj.hr i Montsistemi

- Oglas -

U utorak, 25. lipnja počinje Pan Ljetna liga Koprivnica, a branitelj naslova Graditeljstvo Cvilko/Mikromont iz Krapine već prvog dana odigrat će sve tri utakmice u skupini B.

Suparnici će im biti BT Servis, Klikaj.hr i Montsistemi. Sva tri susreta odigrat će i BT Servis, a po dva Klikaj.hr i Montsistemi.

Prva utakmica na rasporedu je u 19 sati, sastaju se Graditeljstvo Cvilko/Mikromont i BT Servis.

- Oglas -

Pan Ljetna liga Koprivnica nastavlja se u četvrtak. Nakon što u skupini odigraju tri međusobne utakmice, svih 16 sudionika nastavit će s natjecanjem u osmini finala tako da će prvoplasirani igrati s četvrtoplasiranima, a drugoplasirani s trećeplasiranima.

Turnir se održava na malonogometnom terenu Gradskog stadiona ‘Ivan Kušek – Apaš’ u Koprivnici od 25. lipnja do 6. srpnja u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport.

Pokrovitelj turnira je Grad Koprivnica, a glavni sponzor Pivo Pan.

RASPORED – UTORAK, 25. VI.

19.00 Graditeljstvo Cvilko/Mikromont – BT Servis
19.40 Klikaj.hr – Graditeljstvo Cvilko/Mikromont
20.20 BT Servis – Montsistemi
21.00 Klikaj.hr – BT Servis
21.40 Graditeljstvo Cvilko/Mikromont – Montsistemi

- Oglas -

ČETVRTAK, 27. VI.

19.00 Trgovački obrt Luka – Radošević d.o.o.
19.40 Radošević d.o.o. – Stakleni most
20.20 Zvonarek-Sistemi/MNK Klub 75 Kotoriba – Sudionici/ZIP Drnje
21.00 Izgradnja Franjčević – Radošević d.o.o.
21.40 Casino Senator – Zvonarek-Sistemi/MNK Klub 75 Kotoriba

PETAK, 28. VI.

19.00 Sudionici/ZIP Drnje – Casino Senator
19.40 Montsistemi – Klikaj.hr
20.20 Bioter – OPG Prvčić/Srle usluge
21.00 Zvonarek-Sistemi/MNK Klub 75 Kotoriba – Klikaj.hr Sport
21.40 Gemajzlin – Bioter

SUBOTA, 29. VI.

19.40 Casino Senator – Klikaj.hr Sport
20.20 Stakleni most – Izgradnja Franjčević
21.00 Klikaj.hr Sport – Sudionici/ZIP Drnje
21.40 OPG Prvčić/Srle usluge – Gemajzlin

NEDJELJA, 30. VI.

18.40 OPG Prvčić/Srle usluge – AC Florijanić
19.20 AC Florijanić – Gemajzlin
20.00 Trgovački obrt Luka – Izgradnja Franjčević
20.40 Bioter – AC Florijanić
21.20 Stakleni most – Trgovački obrt Luka

SKUPINA A

Bioter
OPG Prvčić/Srle usluge
Gemajzlin
AC Florijanić

SKUPINA B

Graditeljstvo Cvilko/Mikromont
Klikaj.hr
BT Servis
Montsistemi

SKUPINA C

Trgovački obrt Luka
Radošević d.o.o.
Stakleni most
Izgradnja Franjčević

SKUPINA D

Zvonarek-Sistemi/MNK Klub 75 Kotoriba
Casino Senator
Sudionici & ZIP Drnje
Klikaj.hr Sport

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti