Subota, 20. travnja 2024.

Podravka Vegeta bez problema do bodova u Zagrebu

Rukometašice Podravke Vegete danas su gostovale u Zagrebu, gdje su odigrale zaostalu utakmicu 15. kola Prve HRL za žene.

Domaćin Trešnjevka se bori za opstanak i od početka susreta je bilo jasno da ne može parirati aktualnim prvakinjama.

Već u 8. minuti Koprivničanke su imale vodstvo od 8:1, u 26. minuti je Dunja Međurečan postigla pogodak za 20:10.

Trener Goran Mrđen rasporedio je minutažu s obzirom na to da u petak slijedi novi prvenstveni susret, sa Sesvetama u Koprivnici.

Najefikasnije su u Kutiji šibica bile Dijana Mugoša i Tina Barišić s po sedam pogodaka.

TREŠNJEVKA – PODRAVKA VEGETA 21:38 (13:21)
TREŠNJEVKA: Rakitničan, Kardaš, Lovrenčević (9); Marić, Čale, Lukšić 5(2), Krajpl 1, Adamić 3, Žderić 2, Andrijanić 1, Laco 1, Perenčević, Curić 1, Miholić 1, Kapetanović 6(1), Zvonarić. TRENER: Nikola Škorić.
PODRAVKA VEGETA: Tucaković (5+1), Dumanska (6); Turk 3, Karlovčan, Strugar, Gudelj 4(2), Milosavljević 4, Megerle 1, Mugoša 7, Franušić 6, Međurečan 2, Šenvald 2(1), Stelmah, Barišić 7, Pavković 2. TRENER: Goran Mrđen.