Subota, 20. travnja 2024.

Podravka Vegeta bez problema slomila otpor Splita

Rukometašice Podravke Vegete danas su na domaćem terenu Samaržijine dvorane u Koprivnici ostvarile pobjedu u prvenstvenom susretu s četvrtoplasiranim Splitom.

Već u 16. minuti ekipa Gorana Mrđena imala je prednost od 9:4, u 20. minuti bilo je 11:6, a do poluvremena su gošće uspjele smanjiti na 13:10.

U nastavku je Podravka dodatno povećala prednost i stigla do uvjerljive pobjede kojom je potvrdila vrlo dobru formu u posljednje vrijeme.

Podravku je s osam pogodaka predvodila raspoložena Lea Franušić s osam pogodaka, Dejana Milosavljević dodala je šest golova.

Sljedećeg vikenda koprivničke rukometašice gostovat će u Trogiru.

PODRAVKA VEGETA – SPLIT 2010  33:20 (13:10)
PODRAVKA VEGETA: Tucaković (8), Dumanska (4); Zadravec 3, Turk, Karlovčan 3, Milošević 2, Gudelj, Milosavljević 6(1), Megerle 1, Mugoša 2, Franušić 8, Buljan 1, Šenvald 4, Stelmah 3, Pavković. TRENER: Goran Mrđen.
SPLIT 2010: Stilinović (8+1), Bošnjak; Mijić, Fradelić 1, Macan 1, Birtić 6(2), Rubić 2, Stojanov 3(2), Lovrić, Marendić 5, Romić, Ercegović, Sablić 2. TRENER: Nenad Alfirević.