Subota, 20. travnja 2024.

Podravka Vegeta pred koprivničkom publikom uzvratila Albi za poraz u Fehervaru

Rukometašice Podravke Vegete odigrale su u srijedu ‘uzvratnu’ prijateljsku utakmicu s mađarskim prvoligašem Albom Fehervar.

U prvoj utakmici Alba je 14. rujna ostvarila visoku pobjedu od 29:17, poluvrijeme 15:10, pa je jasno da trener Željko Babić nije mogao biti zadovoljan prikazanim.

Pred koprivničkom je publikom to izgledalo puno bolje te su pobijedile rezultatom 27:24 (13:12).

Rezultat se lomio u posljednjih desetak minuta, a hrvatske doprvakinje su dobrom obranom i finom realizacijom riješile susret u svoju korist.

Podravka se kroz međunarodne prijateljske utakmice priprema za kvalifikacije Europske lige koje su na rasporedu u prosincu, kad se igra i derbi s Lokomotivom.