Petak, 26. travnja 2024.

FOTO Podravka Vegeta ugostila Dalmatinku, najmlađi uživali na utakmici

Rukometašice Podravke Vegete danas su u Školskoj sportskoj dvorani ‘Josip Samaržija – Bepo’ u Koprivnici ugostile Dalmatinku iz Ploča.

U susretu 24. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene koprivnička je ekipa ostvarila pobjedu rezultatom 36:23, poluvrijeme 20:10.

U redovima Podravke najefikasnija je bila Korina Karlovčan sa šest pogodaka, po pet su postigle Dijana Mugoša i Sara Šenvald.

Posebno su iznenađenje u klubu pripremili za najmlađe posjetitelje, koji su uživali na utakmici uz druženje s maskotama Linom i Mirkom Reciklirkom te u kutku za bojanje i crtanje. Male rukometašice na poluvremenu su odigrale revijalni susret.

Po završetku utakmice snimljena je i milenijska fotografija sve dječice na centru rukometnog terena s Podravkinim prvotimkama i maskotama.

PODRAVKA VEGETA – DALMATINKA 36:23 (20:10)
PODRAVKA VEGETA: Tucaković (7), Dumanska (6+1), Galinec (2); Zadravec 3, Turk 2, Karlovčan 6, Milošević 3, Gudelj 4, Milosavljević 3(1), Mugoša 5, Franušić 1, Šenvald 5, Stručić, Stelmah 1, Barišić 2, Pavković 1. TRENER: Goran Mrđen.
DALMATINKA: Vugdelija (3), Jelčić (7+1); Domić, Gustin 5, Galov, Lovrić 1, Jarak 2, Klarić 4, Zelić 2(2), Bule 7, Žderić, Barbir 1, Tolj 1, Krilić. TRENER: Nedjeljko Dominiković.