Pogledajte veliko slavlje Molvaraca nakon pobjede u Kunovcu

U nedjelju poslijepodne su na rasporedu i sve presotale utakmice

Nakon što je u subotu Miklinovec s 4:2 na domaćem terenu pobijedio Lipu iz Hlebina, u nedjelju prijepodne odigrana je i druga utakmica trećeg kola u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Bratstvo je u Kunovcu ugostilo Mladost iz Molvi i upisalo 2:1 poraz. Već do poluvremena gosti su imali prednost od dva pogotka. Ivan Šignjar strijelac je bio u 35. minuti, a Dorian Radmilović u 44. minuti. Za Bratstvo je u 48. minuti zabio Sebastijan Bakran, a dodajmo i da domaćin u 80. minuti nije realizirao jedanaesterac. Slavlje nogometaša Mladosti nakon utakmice na Old Traffordu možete pogledati OVDJE.

To je drugi poraz Kunovčana na domaćem terenu ove sezone. Podsjetimo, u prvom su kolu poraženi od Mladosti iz Sigeca istim rezultatom kao i protiv Molvaraca.

Jedine bodove Kunovčani su upisali minimalnom pobjedom u Močilama, dok je molvarska Mladost sada na sedam bodova. Molvarci su u prvom kolu na domaćem terenu odigrali 2:2 s Kalinovcom, dok su u drugom kolu ponovno pred svojim navijačima minimalno slavili protiv Tomislava iz Drnja.

U nedjelju poslijepodne su na rasporedu i sve preostale utakmice.