Ponedjeljak, 30. siječnja 2023.

PRVA ŽNL Bratstvo gostuje u Močilama, Tomislav dočekuje Starigrad, a Slogu čeka derbi začelja u Sigecu

Subotnjim utakmicama kolo otvaraju Miklinovec i Tomislav Radnik te Graničar Đurđevac i Panonija, dok se u nedjeljno prijepodne u Đelekovcu sastaju Osvit i novigradska Drava

Preporučujemo

Prva koprivničko-križevačka županijska nogometna liga nastavlja se ovog vikenda utakmicama 10. kola.

Vodeće Bratstvo ide u goste Močilama. Kunovčani su veliki favoriti, no daleko od toga da mogu unaprijed upisati bodove.

Drugoplasirani Tomislav u Drnju dočekuje nogometaše Starigrada koji su dosad pokazali puno dobrih stvari, pa će se favorizirani domaćin morati namučiti za osvajanje punog plijena.

Izvor: Facebook NK Miklinovec 1978

Subotnjim utakmicama kolo otvaraju Miklinovec i Tomislav Radnik te Graničar Đurđevac i Panonija, dok se u nedjeljno prijepodne u Đelekovcu sastaju Osvit i novigradska Drava.

Malo tko bi prije par mjeseci rekao da će Sloga igrati derbi začelja, no i to se dogodilo nakon odlaska velikog broja standardnih prvotimaca za koje klub nije osigurao odgovarajuće zamjene.

Odrazilo se to na rezultate, pa Ivančani u nedjelju s posljednjeplasiranom Mladosti u Sigecu igraju za bijeg s dna ljestvice.

Lipa će nakon visokog poraza u Žabnu u nedjelju popodne u Hlebinama ugostiti Kalinovac.

Izvor: Facebook NK Tomislav Drnje

PRVA ŽNL, 10. KOLO (nedjelja, 23. listopada u 15.00):

Koprivnica: NK Miklinovec – NK Tomislav Radnik (subota, 15.00)
Đurđevac: NK Graničar (Đ) – NK Panonija (subota, 15.00)
Đelekovec: NK Osvit – NK Drava (NP) (nedjelja, 10.00)
Sigetec: NK Mladost Sigetec – NK Sloga
Drnje: NK Tomislav – NK Starigrad
Hlebine: NK Lipa – NK Kalinovac
Koprivnica: NK Močile – NK Bratstvo

Izvor: Facebook NK Graničar Đurđevac

LJESTVICA

1. NK Bratstvo 9 8 0 1 33 5 +28 24
2. NK Tomislav 9 6 2 1 19 8 +11 20
3. NK Osvit 9 4 4 1 19 12 +7 16
4. NK Drava (NP) 9 5 1 3 15 13 +2 16
5. NK Panonija 9 5 1 3 20 18 +2 16
6. NK Starigrad 9 4 2 3 19 19 0 14
7. NK Lipa 9 4 1 4 17 25 -8 13
8. NK Graničar (Đ) 9 3 2 4 20 14 +6 11
9. NK Kalinovac 9 2 4 3 13 18 -5 10
10. NK Tomislav Radnik 9 3 0 6 16 22 -6 9
11. NK Močile 9 3 0 6 12 26 -14 9
12. NK Sloga 9 2 2 5 10 19 -9 8
13. NK Miklinovec 9 2 1 6 12 19 -7 7
14. NK Mladost Sigetec 9 1 2 6 10 17 -7 5

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti