PRVA ŽNL Bratstvo u Kunovcu deklasiralo Kalinovac na premijeri nove sezone

Nogometaši Bratstva iz Kunovca uvjerljivo su otvorili novu sezonu u kojoj brane naslov prvaka Prve koprivničko-križevačke županijske lige.

Kunovčani su u nedjeljnom matineji na svom ‘Old Traffordu’ svladali Kalinovac rezultatom 5:0.

Vid Bartolić pogodio je za vodstvo Bratstva u 38. minuti, a gosti su se raspali u završnici te su primili još četiri komada.

Bartolić je bio strijelac i u 76. i 79. minuti, a još dva pogotka dodao je Damir Azizi u 84. i 87. minuti.

I u nedjelju poslijepodne bit će vrlo zanimljivih dvoboja.

Tako će Tomislav u Drnju dočekati Mladost iz Sigeca, Lipa je u Hlebinama domaćin Osvitu, dok Sloga gostuje kod Miklinovca u Koprivnici.

Panonija u Peterancu igra s Tomislavom Radnikom, a posebnu pozornost koprivničkih ljubitelja nogometa izazvat će dvoboj Močila i Starigrada na ‘Močilskoj areni’.