Nedjelja, 5. svibnja 2024.

PRVA ŽNL Molvarci pobijedili lidera Slogu, Kalinovčani u golijadi slomili Kunovčane

U subotu su odigrane i dvije utakmice 18. kola u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

U derbiju u Molvama domaća Mladost ugostila je vodeću Slogu iz Koprivničkog Ivanca i pobijedila s minimalnim rezultatom. Strijelac pogotka vrijednog sva tri boda bio je Dino Bajsić 20-ak minuta prije kraja utakmice.

Mladost je sada skočila na drugom mjesto s 42 boda, a Sloga je ostala na 45 bodova. Bit će zanimljiva borba za naslov prvaka do smog kraja prvenstva, kao i za ostanak u ligi.

Naime, u Kalinovcu je domaćin upisao i treću pobjedu u nizu protiv Bratstva iz Kunovca. Rezultat je na kraju bio 4:3. Kalinočani su sada na devet bodova, samo četiri manje od Viktorije, koja ima i utakmicu manje.