Petak, 19. travnja 2024.

PRVA ŽNL Osvit šokirao Molvarce, Žabno palo protiv Viktorije, Drnje uzelo nova tri boda

Nakon 90 minuta bilo je 2:0 za Kunovčane koji su prvi gol zabili u 84. minuti, zabio je Bartolić

Deseto kolo Prve ŽNL subotnjim susretima otvorili su Kalinovac i Mladost te Močile i Lipa. Kalinovac nije uspio pobijediti sigečku Mladost, ali zato je Lipa u gostima kod Močila slavila s 0:2. Današnji dan otvorili su Bratstvo i Drava susretom u 11 sati.

Nakon 90 minuta bilo je 2:0 za Kunovčane koji su prvi gol zabili u 84. minuti, zabio je Bartolić, a onda je koju minutu kasnije i Blažević potvrdio pobjedu domaćina.

Miklinovec je gostovao u Koprivničkom Ivancu te je tamo poveo preko Golubića, no Rac je s dva pogotka okrenuo utakmicu i Slogi donio pobjedu 2:1.

Molvarci su danas ugostili Osvit i pomalo iznenađujuće izgubili 2:3. Iznenađenje je i poraz Tomislav Radnika kod kuće od Viktorije s 0:1, a Drnje je pobijedilo Panoniju s 2:0.