PRVA ŽNL Osvit u Đelekovcu dobio novigradsku Dravu za treće mjesto prvenstvene ljestvice

U nedjeljno prijepodne u Đelekovcu su se u sklopu 10. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke sastali Osvit i novigradska Drava.

Domaćin je upisao nove prvenstvene bodove pobijedivši rezultatom 3:1. Strijelci za Osvit bili su Nikola Drvarić s 11 metara (8′), Stjepan Juras (24′) i Karlo Kovačić (38′). Svi pogoci domaćina bili su, dakle, u prvom poluvremenu. Za Dravu je gol postigao u 82. minuti Eugen Daševci. Đelekovčani su ovom pobjedom ponovno na trećem mjestu prvenstvene ljestvice.

Preostale utakmice igraju se danas, u nedjelju, od 15 sati.

Vodeće Bratstvo ide u goste Močilama. Kunovčani su veliki favoriti, no daleko od toga da mogu unaprijed upisati bodove.

Drugoplasirani Tomislav u Drnju dočekuje nogometaše Starigrada koji su dosad pokazali puno dobrih stvari pa će se favorizirani domaćin morati namučiti za osvajanje punog plijena.

Ivančani s posljednjeplasiranom Mladosti u Sigecu igraju za bijeg s dna ljestvice, dok će Lipa nakon visokog poraza u Svetom Ivanu Žabnu u Hlebinama ugostiti Kalinovac.