PRVA ŽNL Picoki na pogon inozemaca do slavlja u Starigradu

U subotu je odigrana prva utakmica 13. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Starigrad je ugostio đurđevački Graničar te se nije dobro proveo u posljednjem ovogodišnjem nastupu pred svojim navijačima.

Picoki su slavili rezultatom 0:3 i skočili na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

Ramos Pedro Antonio De Souza pogodio je za vodstvo Graničara u 22. minuti, da bi u završnici dva pogotka postigao Anatoliy Snozyk. Ukrajinac je poentirao u 85. te u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Domaći su se žalili na suđenje suca Hlevnjaka, a delegat Šimčić naveo je kako su u 8. i 13. minuti bile sporne situacije u kaznenom prostoru gostiju. U tim trenucima Starigrad je tražio kaznene udarce, koji nisu dosuđeni, a smatraju i da je jedan od gostujućih igrača sredeinom prvog dijela trebao dobiti crveni karton…

U nedjeljno prijepodne igra se derbi kola u kojem Osvit dočekuje Tomislav, bit će vrlo zanimljiv taj dvoboj u Đelekovcu.

Bratstvo ide u goste Tomislavu Radniku, Panonija dočekuje susjede iz Sigeca, a Drava u Novigradu igra s Miklinovcem.

Kalinovac i Močile vodit će veliku bitku za bijeg iz opasne zone, dok će Lipa u Hlebinama ugostiti probuđenu Slogu.