Četvrtak, 2. svibnja 2024.

PRVA ŽNL Prugovac u odličnoj utakmici nadvisio Močile, Čiković debitirao pobjedom, Panonija bolja od Miklinovca

U nedjelju su odigrane preostale četiri utakmice 9. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Odličan nogomet vidjela je publika na zapadu Koprivnice, gdje su Močile ugostile Prugovac. Poveo je domaćin u ranoj fazi pogotkom Matije Posavca pod gredu.

Nakon pola sata igre uslijedio je preokret. Ivan Kamenicki zabio je za 1:1, a Zebić eurogolom s 25 metara prebacio domaćeg vratara.

Močile se nisu predavale te su u nastavku stigle do izjednačenja golom Marka Švagelja s bijele točke nakon igranja rukom jednog gostujućeg igrača.

U 75. minuti Prugovac je iz kontranapada preko opasnog Zebića stigao do trećeg pogotka i vrijednih bodova, završilo je 2:3. Prugovčani su ovom pobjedom preuzeli treće mjesto.

Novi trener Tomi Čiković pobjedom je debitirao na klupi Rudara koji je u Glogovcu u derbiju začelja svladao Lipu rezultatom 2:1. Hlebinčani su jedini bez pobjede u novoj sezoni te su trenutačno na samom začelju ljestvice.

Panonija je u Peterancu stigla do minimalne, ali vrijedne pobjede protiv Miklinovca.

U prijepodnevnom terminu u Đelekovcu Osvit je ugostio Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna, a susret odigranom po kišnom vremenu završen je bez pogodaka.