PRVA ŽNL Tomislav Radnik srušio Kunovčane, Panonija skočila na drugo mjesto

Utakmicama 13. kola završen je jesenski dio sezone u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Veliko iznenađenje priredio je Tomislav Radnik koji je u Svetom Ivanu Žabnu u pravoj golijadi svladao jesenskog prvaka Bratstvo rezultatom 4:3.

Panonija je u Peterancu u uzbudljivoj završnici slomila otpor susjeda iz Sigeca, a pobjednički je pogodak postigao Kovačko. Peterančani su tako skočili na drugo mjesto prvenstvene ljestvice, te za Kunovčanima zaostaju pet bodova.

Kalinovac je iz kaznenog udarca u posljednjim minutama stigao do vrijedne pobjede protiv koprivničkih Močila, završilo je 3:2.

U golovima su uživali i gledatelji u Hlebinama, gdje je Lipa svladala Slogu s visokih 5:2 na oproštaju od publike za ovu godinu.l

Drava je u Novigradu Podravskom s 2:1 svladala Miklinovec, koji je tako ostao na dnu ljestvice na kraju jesenskog dijela sezone.

U prijepodnevnom terminu Osvit je u Đelekovcu u derbiju kola uvjerljivo svladao Tomislav iz Drnja rezultatom 4:1.

Domaće je u vodstvo doveo Nikola Drvarić u 7. minuti, da bi već u 15. minuti Matija Bogdan povisio na 2:0. Partik Lopatnik pogodio je za 3:0 u 25. minuti, a u 49. je svoj drugi gol zabio Bogdan. Gosti su do kraja uspjeli samo ublažiti poraz preko Luke Zlatara u 80. minuti.

ČETVRTA LIGA Tehničar uvjerljiv protiv Legrađana, poraz Molvaraca, visoka pobjeda Pitomače