ČETVRTA LIGA Borac u Velikom vrtu sredio Kloštrane, Ferdinandovcu samo bod protiv Čazme

Najbolju priliku momčad trenera Vučete imala je iz kaznenog udarca u drugom poluvremenu, no Carek nije uspio pronaći put do mreže...

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 12. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Borac je u Imbriovcu razveselio svoje navijače na ovogodišnjem oproštaju od Velikog vrta te je s 3:1 svladao Mladost iz Kloštra Podravskog.

Za vodstvo Borca pogodio je Bruno Lončarić u 27. minuti, u 53. je Mihael Babić povisio na 2:0, a pobjedu je zapečatio Sanjin Strajnić golom u 62. minuti. Gosti su do kraja postigli tek počasni pogodak.

Ferdinandovac na domaćem terenu nije uspio svladati Čazmu. Najbolju priliku momčad trenera Vučete imala je iz kaznenog udarca u drugom poluvremenu, no Carek nije uspio pronaći put do mreže…

U subotu je Tehničar u Cvetkovcu potvrdio razliku u kvaliteti protiv legradskog Graničara te je za oproštaj od svojih navijača za ovu jesen slavio s visokih 8:0 (3:0).

Za vodstvo Cvetkovčana pogodio je Vrkić u 18. minuti. Štritar je u 28. povisio na 2:0 na asistenciju Vukonića, a rezultat poluvremena postavio je Mesar u 34. minuti.

Za 4:0 pogodio je Hudak na dodavanje Ovnića u 60. minuti, a do kraja su se u strijelce upisali Vrkić (70), Dedi (76, asistencija Balaško) te Bači (82 i 88, asist Vukonića).

Molvarci su na svom Krbuljinu izgubili od Bilogore, dok je Pitomača zabila devet komada slabašnom Voćinu. Garić je nadvisio Suhopolje, a Dinamo Predavac je uzeo tri boda u Slatini.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 12. KOLO (subota, 12. studenoga u 14.00):

Cvetkovec: NK Tehničar – NK Graničar (L) 8:0
Garešnica: NK Garić (G) – NK Suhopolje 5:1
Molve: NK Mladost Molve – NK Bilogora 91 0:3
Slatina: NK Slatina – NK Dinamo Predavac 0:2
Pitomača: NK Pitomača – NK Voćin 9:0
Imbriovec: NK Borac – NK Mladost Kloštar 3:1
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Čazma 0:0