PRVA ŽNL Viktorija nije mogla parirati razigranom Bratstvu u Kunovcu

U Kunovcu je u nedjelju odigrana prva utakmica 22. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Vodeće Bratstvo dočekalo je posljednjeplasiranu Viktoriju, i već prema položaju na ljestvici znalo se da će Kunovčani teško ispustiti ‘već upisane bodove’.

Već u prvom poluvremenu Bratstvo je imalo prednost od četiri pogotka, da bi u 90. minuti pao i peti pogodak. Završilo je 5:0 za lidera koji je barem privremeno povećao svoju bodovnu prednost na vrhu ljestvice.

Za vodstvo Kunovčana pogodio je Ilija Krčalić u 14. minuti, a u 25. je Antonio Mišura povisio na 2:0. Vid Bartolić zabije treći gol u 37. minuti, a svoj drugi gol Mišura je postigao u 44. minuti. Konačnih 5:0 u 90. je postavio Goran Malogorski.

Ostali susreti 22. kola počinju u 17 sati.

Sloga će u Kunovcu ugostiti Kalinovac, a Mladost u Molvama Panoniju. Kalinovac je na 12., a Panonija na sedmoj poziciji prvenstvene ljestvice.

Tomislav u Drnju igra s novigradskom Dravom, Miklinovec gostuje kod Tomislava Radnika u Svetom Ivanu Žabnu.

Močile su domaćin Osvitu, dok će susjedski derbi u Sigecu odigrati Mladost i hlebinska Lipa.