Nedjelja, 28. travnja 2024.

PRVA ŽNL Žuta podmornica razbila Glogovčane

Važna pobjeda momčadi koju vodi Goran Ogrizović. Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju

U jedinoj subotnjoj utakmici osmog kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke Miklinovec je s uvjerljivih 6:2 pobijedio Rudar iz Glogovca. Važna pobjeda momčadi koju vodi Goran Ogrizović. Za Miklinovec su golove zabili Mihael Balaško, Dino Dević, Luka Šarlija, Cleverson i Stjepan Korenika u dva navrata, dok su za Rudar strijelci bili Nikola Hunjet i Karlo Babok. Domćin je vodio 2:0 na poluvremenu pa je Rudar u prvoj trećini drugog poluvremena izjednačio, no Žuta podmornica je u posljednjih pola sata igre gostima utrpala čak četiri komada.

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju.

Vodeći Graničar iz Đurđevca računa na nastavak pobjedničkog niza i na gostovanju kod hlebinske Lipe koja u prvih sedam kola nije osjetila slast pobjede.

Tomislav u Drnju u susjedskom derbiju dočekuje Panoniju iz Peteranca kao veliki favorit, a isto vrijedi i za četvrtoplasirani Osvit koji gostuje kod slabašne Drave u Novigradu Podravskom.

Močile imaju težak isput kod Tomislava Radnika u Svetom Ivanu Žabnu, a ništa lakše neće biti ni nogometašima Starigrada kod odličnog Prugovca.

Sloga u Koprivničkom Ivancu još dočekuje Kalinovac.