Petak, 26. travnja 2024.

PRVA ŽNL Bratstvo u Kunovcu svladalo Močile, gosti su u završnici mogli do boda

Pritiskali su gosti u potrazi za izjednačenjem, Jozić je pogodio vratnicu, ali su domaći trećim pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade riješili pitanje pobjednika, strijelac je bio Pasariček

U Kunovcu je u prijepodnevnom terminu započela druga utakmica 15. kola Prve koprivničko-križevačke županijske lige u kojoj je Bratstvo ugostilo koprivničke Močile.

Kunovčani su na svom ‘Old Traffordu’ upisali nove bodove i zadržali vodstvo na prvenstvenoj ljestvici. Gosti su odigrali jako dobru utakmicu te su prema prikazanom vjerojatno zaslužili barem bod, no nisu imali sreće.

Povelo je Bratstvo u 32. minuti pogotkom Katane. Otvoreno se igralo u Kunovcu te su početkom nastavka gosti propustili dvije odlične prilike za izjednačenje.

Bartolić je u 68. minuti povisio na 2:0, da bi nadu Močilanima vratio Čani pogotkom u 80. minuti.

Pritiskali su gosti u potrazi za izjednačenjem, Jozić je pogodio vratnicu u burnoj završnici, ali su domaći trećim pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade riješili pitanje pobjednika, strijelac je bio Pasariček.

Bratstvo - Močile

Bratstvo – Močile // Foto: Klikaj.hrU subotu su Miklinovec i Osvit odigrali 1:1, a domaći nisu iskoristili kazneni udarac za pobjedu.

Uvjerljivo najzanimljivija utakmica 15. kola bit će derbi u Drnju, u kojem se sastaju domaći Tomislav i Mladost Molve. Gosti drže drugo mjesto s bodom zaostatka za vodećim Kunovčanima, dok je Tomislav na četvrtoj poziciji.

Od kandidata za naslov na papiru najlakši posao ima Sloga koja će u Kunovcu ugostiti hlebinsku Lipu. Svaki kiks vodećeg trojca mogao bi se ispostaviti vrlo skupim u nastavku natjecanja.

U preostalim utakmicama Drava u Novigradu Podravskom dočekuje Kalinovac, Panonija ide u goste Viktoriji u Vojakovac, dok u Svetom Ivanu Žabnu Tomislav Radnik dočekuje Mladost iz Sigeca.

Bratstvo – Močile // Foto: Klikaj.hr