Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Replay obranio naslov na jakom malogometnom turniru u Križevcima i osvojio 14.000 eura

Igračem turnira proglašen je Filip Bojić iz Replaya. Vratar turnira je Matia Caput iz momčadi Pekarne Jagić, dok je najbolji strijelac bio Hrvoje Bevanda iz momčadi Mystiquea

Završilo je 23. izdanje križevačkog malonogometnog spektakla, a novi-stari pobjednik je momčad Replaya, koja je nakon regularnog dijela u kojem je bilo 1:1 slavila nakon lutrije šesteraca. Replayu je ujedno pripala i novčana nagrada od čak 14.000 eura, dok je momčad iz Novog Pazara odnijela 7000 eura.

U susretu za treće mjesto pobijedila je momčad Pekarne Jagić uz novčanu nagradu od 5000 eura, dok je momčad Unijabeton završila ne četvrtom mjestu te osvojila novčanu nagradu od 2000 eura, donosi Prigorski.hr.

Replayju je pripalo 14.000 eura za naslov pobjednika turnira u Križevcima
Replayju je pripalo 14.000 eura za naslov pobjednika turnira u Križevcima // Foto: Prigorski.hr

Igračem turnira proglašen je Filip Bojić iz pobjedničke momčadi. Vratar turnira je Matia Caput iz momčadi Pekarne Jagić, dok je najbolji strijelac bio Hrvoje Bevanda iz momčadi Mystiquea.

Momčadi Replaya pripala je i nagrada za fair-play momčad.

Priznanja, medalje i pehare uručili su župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren, gradonačelnik Križevaca Mario Rajn, predsjednik Zajednice sportskih udruga Križevci Branislav Pengov, čelni ljudi Robin trgovina i Zagrebačke pivovare i direktor turnira Damir Kemenović.

Podsjetimo, Turnir županijskih klubova u Križevcima osvojila je momčad Osvita iz Đelekovca.