Četvrtak, 18. srpnja 2024.

Ronioci Šoderice ostvarili zapažene rezultate na otvorenju sezone u Rijeci

Natjecatelji Ronilačkog kluba Šoderica odlično su krenuli u novu sezonu na Prvom kolu kupa u plivanju perajama i brzinskom ronjenju održanom na bazenima Kantrida u Rijeci

- Oglas -

Natjecatelji Ronilačkog kluba Šoderica odlično su krenuli u novu sezonu na Prvom kolu kupa u plivanju perajama i brzinskom ronjenju održanom na bazenima Kantrida u Rijeci.

Na natjecanju je sudjelovalo devet klubova, a ekipu Šoderice predstavljali su: Tena Gregurec, Lea Mesarek, Lana Stančir, Dora Bradić, Magdalena Nemec, Nina Sabol, Ljupka Patrčević Lončarić, Ana Lovriček, Paula Široki, Melani Šajković, Monika Saraf, Isabella Victoria Švegović, Rea Vuković, Roko Mikinac, Bartol Patrčević Lončarić, Matej Lukačin, Petar Treščec, Petar Koluder, Josip Petak, Tin Treščec, Petar Ferčec, Viktor Lovreković i Leo Bradić uz pratnju Dejana Treščeca i Ivane Bradić.

U nastavku donosimo najuspješnije rezultate po kategorijama:

- Oglas -

Djeca 1:

Tena Gregurec – 50 PP – 2. mjesto
Bartol Patrčević Lončarić – 50 PP – 3. mjesto, 100 BF – 2. mjesto
Roko Mikinac – 100BF – 3. mjesto

Mlađi kadeti/kadetkinje:

Petar Treščec – 50 PP – 1. mjesto, 400PP – 1. mjesto
Matej Lukačin – 100BF – 2. mjesto

Kadeti/Kadetkinje:

- Oglas -

Petar Koluder – 50PP -1. mjesto, 50AP – 2. mjesto, 100BF – 2. mjesto, 400PP – 1. mjesto
Ljupka Patrčević Lončarić – 100BF – 3. mjesto

Mlađi juniori/juniorke:

Isabella Victorija Švegović – 50PP – 3. mjesto, 50AP – 3. mjesto, 100BF – 2. mjesto
Tin Treščec – 50PP – 3. mjesto,50AP – 3. mjesto,400PP – 2. mjesto
Petar Ferčec – 100BF – 3. mjesto

Juniori/juniorke:

Leo Bradić – 100 BRZ. RONJENJA – 2. mjesto
Viktor Lovreković – 50PP – 1. mjesto, 50AP – 1. mjesto, 400PP -1. mjesto

Štafete 4x100PP

Ml. juniorke – 2. mjesto u sastavu: Isabella Victoria Švegović, Rea Vuković,
Ljupka Patrčević Lončarić, Paula Široki
– 3. mjesto u sastavu: Melani Šajković, Monika Saraf, Lana Stančir,
Ana Lovriček
Ml. kadetkinje – 1. mjesto u sastavu: Lea Mesarek, Dora Bradić, Magdalena Nemec,
Nina Sabol
Juniori – 1. mjesto u sastavu: Petar Koluder, Tin Treščec, Viktor Lovreković, Leo Bradić
Ml. Kadeti – 1. mjesto u sastavu: Roko Mikinac, Bartol Patrčević Lončarić, Matej Lukačin,
Petar Treščec

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti