Sjajne đurđevačke sportske plesačice osvojile brojne medalje na međunarodnom natjecanju u Makarskoj i Splitu

Treneri koprivničkog Sportskog plesnog kluba Ritam Mihaela Juranić i Alen Jančevec pripremili su đurđevačku ekipu za međunarodni turnir u standardnim i latinoameričkim plesovima

Đurđevačke sportske plesačcei proteklog su vikenda ostvarile odlične rezultate na međunarodnom natjecanju u makarskoj i Splitu.

Sportske plesačice
Sportske plesačice // Foto: Grad đurđevac

U organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza, treneri koprivničkog Sportskog plesnog kluba Ritam Mihaela Juranić i Alen Jančevec pripremili su đurđevačku ekipu za međunarodni turnir u standardnim i latinoameričkim plesovima.

Lana Ribić i Sara Kovač
Lana Ribić i Sara Kovač /7 Foto: Grad Đurđevac

Bodovni turnir održao se 5. i 6. lipnja, a među brojnim natjecateljima iz Hrvatske i Europe, Laura Konjarek osvojila je dva puta peto mjesto te 11. mjesto, a Kiara Fišer četvrto i 12. mjesto.

U početnoj razini Hana Mišulin Horvat osvojila je zlato i četiri srebra, Sara Kovač i Una Janković su osvojile četiri srebra, a Lana Ribić dva srebra i dvije bronce.