Nedjelja, 28. travnja 2024.

Sjajni koprivnički tenisači obranili naslov regionalnih prvaka

Mladi članovi Teniskog kluba Koprivnica ostvarili su lijep uspjeh na momčadskom prvenstvu sjeverne regije za djecu do 8, 9 i 10 godina.

Ekipa TK Koprivnica 1 u sastavu Ivan Gregurina, Tesa Markić i Ivan Lokotar obranila je prošlogodišnji naslov prvaka regije Sjever na terenima Teniskog kluba Varteks.

U finalu su nadvisili TK Koprivnicu 2  za koju su igrali Ante Dautanec, Lucija Sitar i Bartol Salajpal i tako u konkurenciji 16 ekipa osvojili prvo mjesto.

Treće mjesto na turniru od 9 godina osvojila je ekipa Koprivnica 1 u sastavu Mark Dombaj, Hana Škvorc, Ana Dautanec i Tesa Markić, dok su za Koprivnicu 1 koja je ispala u kvalifikacijama nastupili Ivan Gregurina, Lucija Sitar, Ivan Lokotar i Ante Dautanec.

Ekipa Koprivnice do 10 godina u sastavu Vito Treščec, Barbara Belčić, Fran Bodalec, Hana Škvorc i Ana Dautanec osvojila je četvrto mjesto.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.