Srijeda, 1. svibnja 2024.

Slaven Belupo u golijadi bolji od Nafte, Zvonarek postigao dva pogotka

Nogometaši Slavena Belupa u prvoj su od dvije subotnje prijateljske utakmice upisali pobjedu. Na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš bili su bolji od slovenskog drugoligaša Nafte rezultatom 5:3.

Momčad trenera Deana Klafurića povela je već na samom startu susreta. Lijepo je za 1:0 pogodio Lovro Zvonarek. Gosti iz Slovenije preokrenuli su na 1:2 golovima Haljeta i Oštreka, a konačnih 2:2 nakon prvih 45 minuta postavio je Zirdum lijepim pogotkom glavom na asistenciju Mlinarića.

U prvih 10 minuta nastavka koprivnička je momčad postigla dva pogotka. Zvonarek je bio precizan za 3:2, a Bogojević je eurogolom s 25 metara postavio 4:2. U 58. minuti Monjac je lijepo pogodio za 5:2. Konačnih 5:3 postavio je Vinko deset minuta prije kraja susreta.

Koprivnica, 10.07.2021.

Slaven Belupo – Nafta 1903 5:3

Slaven Belupo: Čović – Zirdum, Soldo (od 60. Perić), Bajrić – Bogojević, Mlinarić, Marina, Zvonarek, Srpak – Monjac, Hadžić. Trener: Dean Klafurić.

Nafta: Cotman – Vinko, Kumer, Bolla, Novinić – Rebernik, Haljeta, Oštrek, Čuček Bezjak – Florjanc, Korošec. Još su igrali: Galoši, Magdić, Drk, Fekete, Šimunović, Močić, Martinjaš, Stare. Trener: Dejan Dončić.

Suci: Ivana Martinčić, Miodrag Plantak, Mario Brunec

Nova prijateljska utakmica Slavenovim igračima slijedi već od 18.30 sati na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona gdje će snage odmjeriti sa slovenskim Aluminijom.