Utorak, 7. svibnja 2024.

Slaven Belupo u Medulinu bolji od Kapfenberga

Nogometaši Slavena Belupa u srijedu su odigrali prvu utakmicu u sklopu Arena Cupa na pripremama u Medulinu.

Suparnik je bio austrijski drugoligaš Kapfenberg, a momčad Roya Ferenčine ostvarila je minimalnu pobjedu rezultatom 1:0.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Tomislav Štrkalj u 22. minuti na asistenciju Nongoha, dok je u nastavku Martinaga pogodio gredu.

Sljedeća Slavenova utakmica na rasporedu je u subotu u 11 sati protiv crnogorskog prvoligaša Rudara iz Pljevlja.

SLAVEN BELUPO – KAPFENBERG 1:0 (1:0)
SLAVEN BELUPO: Sušak – Krušelj, Boras, Božić, Štefulj – Brdik, Agbekpornu, Liber – Nongoh, Štrkalj, Šakota. Drugo poluvrijeme: Čović – Hlevnjak, Pllana, Međimorec, Riđan (od 70. Vlašić) – Lepinjica, Katalinić, Mioč – Caimacov, Ortiz, Martinaga.
TRENER: Roy Ferenčina.
KAPFENBERG: Strebinger – Pichorner, Heindl, Oliver, Seidl – Hassler, Mišković, Thalyson – Puschl, Omic, Lewulhiver. Klupa: Karić, Nszerencsi, Vasquez, Mandler, Djurić, Kone, Walchhuter, Zikić, Tiba, Hofleitner, Murza, Jus, Marinović.
TRENER: Abdulah Ibraković.
STRIJELAC: 1:0 Štrkalj (22).